Kurumlar

 • #
 • #
 • #
 • #
 • #
 • #

Kişiler

 • DENİZ YAHCI

  Yara Birim Koordinatörü

  1991 Yılı Çorum Sağlık Meslek Lisesi, 1998 Yılı Eskişehir Hemşirelik Meslek Yüksek Okulu, 2012 Yılı Erzurum Atatürk Üniversitesi Hemşirelik Lisans Bölümü ve 2014 Yılı Beykent Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği ve Yönetimi Yüksek Lisans Bölümü mezunudur. 1991-2011 yılları arasında T.C. Sağlık Bakanlığına bağlı olarak çeşitli devlet hastanelerinde yoğun bakım hemşiresi olarak görev yapmakla birlikte evde hasta takibi ve bakımına yönelik çalışmalar yapmıştır.Bu süreçte; evde bakım ve yoğun bakım hastalarının takibinde en çok karşılaşılan sorunlardan birisi olan bası yaralarının tedavisine yönelik araştırmalar yapmış, eğitim ve kurslar alarak yara tedavisi konusunda kendisini geliştirmiştir. Son 5 yıldır evde uzun dönem yatağa bağımlı hastaların yara bakımı ve tedavisinin takibini yapmakla birlikte diyabet hastalarında ampütasyona neden olan diyabetik ayak ülserlerinin tedavisini yaparak ampütasyon oranını düşürmeyi kendisine hedef edinmiştir.

  Yara tedavisinin bir ekip işi olduğunu kabul ederek; plastik cerrahi, kardiyoloji, KVC, cerrahi, dahiliye ve diyetisyenden oluşan bir ekiple birlikte profesyonel anlamda yara tedavisi ve bakım yöntemlerinin geliştirilmesini kendisine amaç edinmiştir.

  Deniz YAHCI evli ve bir çocuk annesidir.

 • OP.DR.ERCAN CİHANDİDE

  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

  Op. Dr. Ercan Cihandide 1977 yılında İstanbul’da doğmuştur. Lise öğrenimini Koç Özel Lisesinde, üniversite öğrenimini Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamlamıştır.

  2002 yılında Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ihtisasına başlayan Sn.CİHANDİDE eğitim süresi içerisinde önce Nottingham City Hospital, Nottingham, İngiltere’de Baş Boyun ve Meme Cerrahisi konularında, sonrasında Institute for Craniofacial and Reconstructive Surgery, Southfield, MI, Amerika’da Yüz Cerrahisi ve Kraniomaksillofasyal Cerrahi konularında 3’er aylık sürelerde çalışmalarda bulunmuştur. Estetik Plastik Cerrahi, Mikrocerrahi ve El Cerrahisi, Çene Cerrahisi ve Yanık alanlarında eğitimini tamamlayarak 2009 yılında Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı ünvanını almıştır.

  2009 yılında İstanbul’da düzenlenen 13. Ulusal Estetik Plastik Cerrahi Derneği Kongresi ve Uluslararası ISAPS kursu kapsamında yapılan “Best of Turkey (Türkiye’nin en iyisi)” bildiri yarışmasında, kepçe kulak onarımı için tanımladığı yeni tekniğini anlattığı “A New Approach for the Correction of Prominent Ear Deformity- The Distally Based Perichondrio-Adipo-Dermal Flap Technique” adlı çalışmasıyla birincilik ödülü kazanmış ve 16-18 Eylül 2009 tarihlerinde Cardiff/ İngiltere’de düzenlenen 2. EASAPS (European Association of Societies of Aesthetic Plastic Surgery) kongresi kapsamında yapılan “Best Of Europe (Avrupa’nın en iyisi)” bildiri oturumunda kepçe kulak estetiği/ rekonstrüksiyonunda yeni bir yaklaşımı sergileyen bu çalışmasıyla ülkemizi temsil etmiştir.

  Op.Dr.Ercan CİHANDİDE evli ve bir çocuk babasıdır.

Hakkımızda

Ardis Sağlık Hizmetleri; "Yara Bakımı" ve "Yara Tedavi" konularında inovatif yaklaşımları ele alarak, ürün ve hizmet olarak ihtiyaç duyulduğunda farklı bir bakış açısyla hasta ve yakınlarının yaşam standartlarını korumayı misyon edinmiştir.

Adres: Altunizade Barbaros Mh.
Atalar Sitesi, 15 Blok No:4C D:2
Üsküdar İSTANBUL
Telefon: +90 (216) 474 88 84
Fax: +90 (216) 474 88 84
Mobile: +90 (538) 514 55 60
Email: info@ardissaglik.com.tr Email: info@ardissaglik.com.trCopyright 2019 - Ardis Sağlık. Tüm hakları saklıdır.
by LOOFT +

Güncel Tweetler