HAKKIMIZDA

ARDİS SAĞLIK HİZMETLERİ

Ardis Sağlık Hizmetleri Limited Şirketi; 2011 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren edindiği vizyon, sağlık sektöründe farkındalık yaratarak toplum bilincinde sümen altı edilmiş "Yara Bakımı" ve "Yara Tedavisi" konularında girişmler ve çalışmalar yapmıştır.

"Yara Bakımı" ve "Yara Tedavi" konularında inovatif yaklaşımları ele alarak, ürün ve hizmet olarak ihtiyaç duyulduğunda farklı bir bakış açısyla hasta ve yakınlarının yaşam standartlarını korumayı misyon edinmiştir.

Ardis Sağlık Hizmetleri, başta İstanbul ve çevre iller olmak üzere tüm Türkiye genelinde Yara Bakım Ekibi ve temin ettiği Yara Bakım Ürünleri ile alanınında uzman ekibi ile hizmet kalite standartını korumayı hedeflemektedir. Kurucuları arasında yer alan Yara Birim Koordinatörü Deniz Yahcı'nın başında bulunduğu "Yara Birimi" ile daha önce bir çok ampütasyon teşhisi konulan hastanın uzuv kaybı önlenmiş yada minimize edilmiştir.

Koyulan teşhisler neticesinde en uygun tedavi olanakları ve ürünleri kullanılarak hastaların yaşam standartları korunmuştur.

Hakkımızda

Ardis Sağlık Hizmetleri; "Yara Bakımı" ve "Yara Tedavi" konularında inovatif yaklaşımları ele alarak, ürün ve hizmet olarak ihtiyaç duyulduğunda farklı bir bakış açısyla hasta ve yakınlarının yaşam standartlarını korumayı misyon edinmiştir.

Adres: Altunizade Barbaros Mh.
Atalar Sitesi, 15 Blok No:4C D:2
Üsküdar İSTANBUL
Telefon: +90 (216) 474 88 84
Fax: +90 (216) 474 88 84
Mobile: +90 (538) 514 55 60
Email: info@ardissaglik.com.tr Email: info@ardissaglik.com.trCopyright 2019 - Ardis Sağlık. Tüm hakları saklıdır.
by LOOFT +

Güncel Tweetler